• 13 b
  • 10 b
  • 9 b

FK Nový Jičín A - FK Nový Jičín B

Parádní výkon Tygříků, kteří celý zápas odehráli jen v šesti klucích. Své mladší kamarády přehráli s přehledem a za celý zápas je pustili jen do několika málo šancí. Poslední utkání v kategorii ml. přípravky nám vyšlo skvěle! Kluci, díky!
Góly: Sádovský 7, Rosa 6, Kadlec 4, Lukeš 3, Huňka 2, Horák 2

24:1

VIDEO

ŠSK Bílovec B - FK Nový Jičín A

Z rychlého vedení 3:0 byl za chvíli stav 3:2, Tygříci ale ve střílení branek na rozdíl od domácích kluků pokračovali i nadále. Účet se nakonec zastavil na čísle 14 a máme tak osmou jarní výhru.
Góly: Rosa 5, Sádovský 4, Horák 3, Mazare 2

2:14

VIDEO

FK Fulnek - FK Nový Jičín A

Suverénní výkon Tygříků, kteří měli vytrvalou převahu a gólových šancí na tři zápasy. Fulnečtí kluci se snažili, ale náporu našich "dravců" nemohli odolat.
Góly: Rosa 3, Mazare 3, Horák 2, Sádovský 2, Lukeš

2:11

VIDEO

FK Nový Jičín A - Sokol Starý Jičín

Ubojovaná výhra, kdy starojičtí kluci a jedna dívka kladli velký odpor. Zkraje jsme prohrávali 2:5, ale 4 góly do půle stav otočily. Po poločase byl souboj vyrovnaný, ovšem nakonec Tygříci soupeře přeci jen "zakousli". :-)
Góly: Rosa 8, Lukeš 2, Horák 2

12:10

VIDEO

FK Nový Jičín A - TJ Odry

Kluci z Oder na naše Tygříky v zápase nestačili herně ani bojovností, tudíž máme další jasnou výhru. :-)
Góly: Sádovský 6, Rosa 6, Kadlec 3, Foks 3

18:2

Fotbal Studénka - FK Nový Jičín A

Další povedený zápas sehráli Tygříci ve Studénce. Několikrát vedli, ve druhé půli byl stav 7:5 pro nás, poté však domácí zatlačili a povedl se jim pětibrankový obrat skóre. Za hru ale naši zasluhují velkou pochvalu!
Góly: Sádovský 2, Rosa 2, Horák, Lukeš, Foks

FK Nový Jičín A - Beskyd Frenštát p. R. B

Frenštátské béčko díky jedné áčkové posile kladlo tuhý odpor skoro celý zápas. V samotné koncovce utkání ale nastříleli Tygříci rychle po sobě 6 gólů a bylo jasno.
Góly: Rosa 5, Sádovský 5, Horák 2, Mazare 2, Lukeš 2, Kadlec

17:7

VIDEO

Beskyd Frenštát p. R. A - FK Nový Jičín A

Asi nejlepší zápas dosavadní sezóny, na klucích byla vidět ohromná bojovnost a enormní snaha. Frenštát několikrát dotahoval, ale Tygříci gólem z poslední minuty doslova urvali plný počet bodů.
Góly: Horák 5, Rosa 3, Foks 2, Lukeš

10:11

VIDEO

TJ Mořkov - FK Nový Jičín A

Mořkov nezopakoval výhru z podzimu a i když Tygříky hezky potrápil, gólovou šňůrou ve druhé půli naši kluci odskočili a po zásluze berou výhru.
Góly: Sádovský 4, Huňka 4, Horák 3, Mazare, Lukeš, Vejmělek, Foks

7:15

VIDEO

FK Nový Jičín A - ŠSK Bílovec A

Suverénní výkon a jasná výhra, kluci si tak spravili náladu po porážce v Kopřivnici a s chutí si zastříleli.
Góly: Rosa 8, Sádovský 5, Huňka 2, Lukeš 2, Horák, Mazare

FC Kopřivnice - FK Nový Jičín A

Parádní první poločas, byť ke konci dostali Tygříci 3 góly a ze stavu 2:2 bylo 5:2. Po přestávce už Kopřivnice měla větší převahu a i přes snahu našich jasně vyhrála.
Góly: Rosa, Kadlec

10:2

VIDEO

FK Nový Jičín A - ŠSK Bílovec B

Další suverénní výhra, Tygříci se zlepšují zápas od zápasu a ani béčko Bílovce nepřerušilo vítěznou sérii. Naši si zápas užili a o to jde především. :-)
Góly: Rosa 7, Sádovský 5, Lukeš 4, Horák 3, Kadlec 2, Vejmělek

22:6

VIDEO

FK Nový Jičín B - FK Nový Jičín A

Jasná výhra Tygříků, nad svými mladšími kamarády herně vyčnívali, byť i klukům z béčka se musí přiznat snaha a bojovnost.
Góly: Horák 8, Rosa 6, Huňka 4, Sádovský 4, Lukeš 4, Foks 2, Blata 2, Kadlec, Vejmělek, Mazare

3:33

VIDEO

Sokol Starý Jičín - FK Nový Jičín A

Dramatický zápas, v němž naši kluci ztratili několikagólový náskok, aby v závěrečných dvou minutách dali 3 branky a zaslouženě zvítězili.
Góly: Blata 3, Sádovský 3, Horák 3, Foks 2, Kadlec 2, Lukeš 2

12:15

VIDEO

FK Nový Jičín A - Fotbal Studénka

Druhý celek tabulky v N. Jičíně zanechal matný dojem, Tygříci byli jasně lepší, předváděli krásné akce a vyhráli rozdílem třídy.
Góly: Sádovský 5, Vejmělek 3, Lukeš 2, Kadlec 2, Huňka 2, Horák

15:4

VIDEO

Beskyd Frenštát p. R. B - FK Nový Jičín A

Frenštát své béčko posílil o kluky z áčka a hra tomu odpovídala. Tygříci ale bojovností opět ukopali nejtěsnější výhru.
Góly: Vejmělek 2, Huňka 2, Lukeš 2, Kadlec, Horák

FK Nový Jičín A - FK Fulnek

V poločase to vypadalo na snadné sousto, ale kluci z Fulneku se nevzdali a udělali ze zápasu ještě drama. Naši hoši ale cennou výhru uhájili.
Góly: Sádovský 7, Lukeš 4, Huňka 2

13:9

VIDEO

FK Nový Jičín A - Beskyd Frenštát p. R. A

Cenná a vybojovaná výhra nad silným Frenštátem gólem z posledních vteřin zápasu. Parádní a bojovný výkon se zaslouženou odměnou.
Góly: Huňka 3, Sádovský 2, Horák 2, Lukeš 2

9:8

VIDEO

FK Nový Jičín A - TJ Mořkov

Prohra s Mořkovem, když spousta gólů do naší branky padla zdálky. V útoku to bylo dobré, v obraně jsme měli i trochu smůly.
Góly: Sádovský 6, Vejmělek 2, Huňka 2, Horák 2

12:17

VIDEO

TJ Odry - FK Nový Jičín A

Exhibice na hřišti Oder, naši kluci předvedli parádní hru a zaslouženě domácí celek vysoko porazili.
Góly: Sádovský 6, Kadlec 6, Huňka 4, Horák 3

1:19

VIDEO

ŠSK Bílovec A - FK Nový Jičín A

Rozdílovým hráčem byl brankář Bílovce, bojovný výkon našich kluků nakonec nestačil a další vyrovnaný zápas také ztratili.
Góly: Sádovský 2, Horák 2, Huňka 2

10:6

VIDEO

FK Nový Jičín A - FC Kopřivnice

V nekompletní sestavě jsme na úvod padli s pozdějším suverénem soutěže docela těsně, i přes srdnatý výkon kluků.
Góly: Sádovský 2, Lukeš 2, Vejmělek 2, Kadlec 2, Mazare